Ātrais patēriņa kredīts, lielāks aizdevums ar ilgu atmaksu

Cilvēki ikdienā tiecas pēc ātruma un ērtuma, lai dienas laikā var paspēt izdarīt vairāk. Ikdienu padara ērtāku dažādas tehniskās lietas, piemēram, dators un internets. Internets paver plašas iespējas, kuras ļauj ietaupīt laiku, piemēram, var iepirkties, samaksāt rēķinus, var sazināties ar draugiem, radiem, ja nav iespēja uzreiz satikt, var izklaidēties, skatoties filmas, utt. Iespējas ir ļoti daudz un situācijās, kad vajag aizņemties naudu, var arī pieteikt kredītu internetā, piemēram, tādu iespēju dod visi jaunākie un aizdevumi parādniekiem. Lai aizņemtos kredītu, tie laiki ir garām, kad vajadzēja doties uz kredīta aizdevēja iestādi. Protams, lielos kredītus, piemēram, mājokļa iegādei, jau tā pat jādodas uz vietas kārtot, bet, ja kredīta nosaukumā ir ātrie patēriņa kredīti, tad zināt, ka to var pieteikt internetā.

Ātrais ilgtermiņa aizdevums no vienkārši ātrā kredīta atšķiras ar to, ka tiek izsniegts lielākā naudas summā, atmaksas termiņš arī ir garāks. Šis kredīta veids būs piemērots, ja vajag konkrētu naudas summu, kādam konkrētam mērķim, piemēram, vēlaties aizbraukt ceļojumā vai arī labiekārtot dzīvesvietu, vai arī iegādāties kaut ko lielāku jeb dārgāku. Šāds aizdevums pieejams līdz 7000 latiem, pie citiem aizdevējiem arī mazākās summās. Summa aizdevumam nav maza, tādēļ arī, atšķirībā no ātrajiem kredītiem, ilgtermiņa kredītam ir atmaksas grafiks ilgākā laika posmā.

Kā jau aizņemoties jebkuru kredītu, arī aizņemoties ātro ilgtermiņa kredītu, nepieciešams salīdzināt dažādus aizdevējus, jo ilgtermiņa kredīta jomā, nosacījumi atšķiras diezgan dažādiem aizdevējiem. Būtiskākās atšķirības ir aizņēmuma summā, atmaksas termiņā un procentu likmēs. Sīkākās niansēs arī var būt mazas atšķirības par personām, kurām pieejams patēriņa aizdevums, tādēļ ikvienam vajag pacietību mazliet, lai šo informāciju visu izlasītu un izvēlētos to aizdevēju, kurš katram ir izdevīgāks. Patēriņa kredīts ir lielākā naudas summā, tādēļ, lai to spētu atmaksāt, pašam vajag aizņemties tikai tad, ja ir regulāri ikmēneša ienākumi. Regulārie ikmēneša ienākumi garantē arī ilgtermiņa kredīta atmaksu. Ilgtermiņa aizdevums pieejams bez ķīlas, bet, tā kā ikviens kredīta pieteikums tiek vērtēts individuāli, tad arī šis nosacījums var mainīties un varbūt aizdevējs tomēr pieprasa ķīlu no Jums. Patiesībā, viss atkarīgs no izvēlētā aizdevēja un arī ilgtermiņa kredīta summas.

Kā jau nosaukums vēsta – ātrais patēriņa kredīts, tad tiešām pieteikšana un saņemšana ir ātra. Atliek pabrīnīties reizēm, cik gan vienkārši var aizņemties naudu, bet, ja var šo procesu vienkāršot, tad jau nav vajadzības lieki sarežģīt. Līdz ar šī kredīta ērtumu, ātrumu un diezgan elastīgajiem nosacījumiem, tad arī pieprasījums pēc tā ir liels. Reklāmas ir it visur, līdz ar to, informācija par ātrajiem ilgtermiņa kredītiem ir viegli sameklējama internetā. Vajag tikai pašam cilvēkam zināt kādam mērķim, cik lielu summu vajag un attiecīgi, pēc tā arī vadīties, lai izvēlētos to īsto aizdevēju. Ātro ilgtermiņa kredītu vajag aizņemties arī ar lielu atbildību. Aizņēmuma summa nav maza, ja tie ir vairāki tūkstoši latu, tad aizņemties vajag uzmanīgi. Ir jāsaprot, ka neapdomīga kredīta aizņemšanās gadījumā, var nonākt nepatikšanās, ka vairs nevar atmaksāt kredītu. Pirmais glābiņš ir pagarināt kredīta atmaksas termiņu, bet tas maksā. Ja tas arī neglābj, tad risks ir sabojāt savu kredītvēsturi, kura liegs vai apgrūtinās nākotnē aizņemties kādu kredītu. Patēriņa kredīts ir labs risinājums, kur aizņemties naudu lielākiem mērķiem – pirkumiem vai pakalpojumiem. Lai šī nauda nestu tikai prieku, tad aizņemies, izvērtējot savas iespējas atmaksāt paņemto ilgtermiņa kredītu. Avots: Starcred

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti internetā:

  • Ātrie kredīti tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.