Galda, sienas, kabatas kalendāru izgatavošana – dizains, druka

Kvalitatīvi galda, sienas un kabatas kalendāri nākamajam gadam – kalendāri 2019. gadam, pūķa gadam:

Izgatavojam visu veidu kalendārus gan mazās (arī vienu kalendāru), gan lielās tirāžās. Ja Jums nav kalendāra grafiskā dizaina vai maketa, mēs Jums to izveidosim. Piedāvājam plašu kalendāru papīru klāstu (dizaina papīri, krītpapīri un kartoni). Kalendārus drukājam kvalitatīvā digitālajā drukā vai uz ofseta drukas iekārtas. Veicam visus kalendāru pēcapstrādes darbus (karstspiede, lakošana, laminēšana, locīšana, bigošana, spiralēšana, datuma lodziņa uzlikšana, urbšana, kniedēšana, iepakošana plēves maisiņā, magnēta lentes stiprināšana u. tml.). Kalendārus izgatavojam 1 līdz 5 darba dienu laikā no pasūtījuma pieņemšanas brīža. Izdevīgākā kalendāra cena bieži vien veidojas no iespējas apvienot vairākus pasūtījumus vienā drukas darbā (drukloksnē), tāpēc, pasūtot tos pie mums, Jūs iegūsiet izdevīgāko kalendāru izgatavošanas piedāvājumu.

Kalendāru izgatavošanas cenas:

  • 100 laminēti un izcirsti kabatas kalendāri (90 x 60 mm): 15,00 Ls;
  • Kabatas kalendāra dizaina un maketa izveide: ~ 10,00 Ls;
  • Citu izmēru un veidu kalendāriem cena tiek rēķināta individuāli;
  • Cenas norādītas bez PVN.

Kalendāru grafiskais dizains, izmēri un veidi:

Kalendāra izmēri un formas var būt dažādas, šeit var izpausties no vienkāršas izdrukātas kalendāra lapas (kalendārs-plakāts), līdz sarežģītai konstrukcijai ar vairākiem pēcapstrādes cikliem (vairāku daļu kalendārs). Ir iespēja izvēlēties kalendāra laminēšanu, spirāles krāsu, cilpiņu, magnētu vai pašlīmējošo lenti stiprināšanai, izvēlēties caurumošanu ar zelta vai sudraba krāsas kniedi, datuma lodziņu, kā arī kalendāra iepakojuma maisiņu.

Sienas kalendāru izgatavošana – dizains, druka un komplektēšana:

Sienas kalendārs bieži vien ir kā interjera elements, kas tiek novietots pie sienas vai durvīm, kas parāda cilvēku rēķināšanos ar laiku, svētkiem, vārda dienām un citiem nozīmīgiem datumiem. Sienas kalendāri bieži vien tiek pasniegti kā dāvana svētkos vai gadu mijā – kā uzticības žests, kas apliecināts ar laiku. Sienas kalendārs var tikt drukāts uz vienas A4, A3, A2 vai A1 loksnes (parasti vertikāls) vai drukāts uz vairākām loksnēm, veidojot pāršķiramu kalendāru ar katra mēneša tematisku bildi. Sienas kalendāru ir iespējams laminēt ar matētu vai glancētu lamināta plēvi. Sienas kalendārs var būt sadalīts divās daļās (2-daļīgs kalendārs), pa trim mēnešiem ar nemainīgu augšējo daļu (4-daļīgs kalendārs), pa trim mēnešiem, ar vienu mēneša lapu, vienu divu mēnešu lapu un ar nemainīgu augšējo daļu (3-daļīgs kalendārs). Sienas kalendāra izmēri un konstrukcijas var būt dažādas – tās var pielāgot atbilstoši budžetam.

Kalendāra nemainīgās daļas ir iespējams nolaminēt, nolakot vai apdrukāt pūku drukā (Flock Printing). Sienas kalendārs var tikt spiralēts ar plastmasas vai metāla spirāli, ar papildus metāla cilpiņu, magnētu (kalendārs ar magnētu) vai pašlīmējošo lenti kalendāra stiprināšanai, caurumots ar zelta vai sudraba krāsas kniedi, kalendārs var arī tikt ierāmēts rāmī. Plaši tiek izmantots arī kalendāra datuma lodziņš (rāmītis). Piedāvājam arī atbilstoša izmēra kalendāra iepakojumu – aizlīmējamu plēves maisiņu.

Galda kalendāri izgatavošana – dizains, druka un komplektēšana:

Galda kalendārs tiek drukāts un veidots visdažādākajos formātos un konstrukcijās, parasti A5, A4 formāta robežās, tiek izgatavoti arī nestandarta galda kalendāru modeļi. Kalendārs var tikt veidots kā tornis, trijstūra veidā vai ar kājiņu, var būt arī pāršķirams. Galda kalendārs ir neatņemams palīgs laika plānošanā uz Jūsu darba galda, tas var būt laba dāvana klientam vai partnerim svētkos vai gadu mijā. Galda kalendāra nemainīgās daļas ir iespējams nolaminēt, nolakot vai apdrukāt pūku drukā (Flock Printing). Galda kalendārs var tikt spiralēts ar plastmasas vai metāla spirāli. Plaši tiek izmantots arī kalendāra datuma lodziņš (rāmītis). Piedāvājam arī atbilstoša izmēra salikta kalendāra iepakojumu – aizlīmējamu plēves maisiņu.

Kabatas kalendāru izgatavošana – dizains un druka:

Kabatas kalendārs var tikt izmantots reklāmas (prezentreklāmas) nolūkos, var tikt pasniegts kā suvenīrs, kas sevī iekļauj vizītkarti. Kabatas kalendārs ir mazs, nemanāms, bet funkcionāls risinājums ar nelielām izmaksām. Kabatas kalendārs ir gandrīz vizītkartes izmērā (90 x 60 mm vai 100 x 70 mm), kas parasti vienā pusē ir drukāts ar tematisku bildi, gada skaitli, logo, bet otrā – ar kalendāru. Kalendārīts var tikt pārklāts ar lamināta (matētu vai glancētu) plēvi, ierasts arī noapaļot kalendārīša stūrus, kārī kalendāra forma var būt arī ar asiem stūriem vai tā var tikt izcirsta kādā specifiskā formā.

Drukas veidi, kādos drukājam kalendārus:

  • Ofseta druka – apjomīgiem kalendāru pasūtījumiem, pilnkrāsu, kvalitāte augsta;
  • Digitālā druka – var pasūtīt vienu kalendāru, pilnkrāsu, kvalitāte vidēja.

Ja Jums ir nepieciešamība pēc skaistiem un pievilcīgiem kalendāriem, ja plānojat tos pasūtīt, ja meklējat labākos risinājumus – izskatiet arī mūsu piedāvājumu, mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt! Kalendāru grafiskais dizains, druka un komplektēšana ir mūsu darbiņš.