Ilgtermiņa aizdevums – lielāka nauda uz ilgāku laiku.

Ilgtermiņa aizdevums jeb patēriņa kredīts ir piemērots, ja Jums ir nepieciešams lielāks naudas daudzums, lai varētu iegādāt kādu Jums svarīgu, padārgu lietu, lai aizbrauktu kādā sen kārotā ceļojumā, vai citam mērķim, tad iespēja ir aizņemties ilgtermiņa kredītu. Tas ir izdevīgs naudas aizdevums, jo aizdevuma atmaksa tiek veikta ilgākā laika posmā, maksu sadalot pa mēnešiem. Protams, var naudu krāt zeķē, bet tas prasīs ilgu laiku un tad varbūt vairs šis piedāvājums nebūs spēkā tik izdevīgs, mērķim, kuru vēlaties realizēt, tāpēc aizņemties ilgtermiņa kredītu ir ērti un ātrs risinājums, lai iegūtu nepieciešamo naudas summu tieši tagad. Ja esat rūpīgi apdomājis vēlamo summu un, ja zināt, ka atmaksāt kredītu spēsiet, un nolemjat aizņemties ilgtermiņa aizdevumu, tad nākamais solis ir sameklēt to īsto aizdevēju. Svarīgi ir izskatīt pēc iespējas vairāk banku un kompāniju patēriņa kredīta piedāvājumus, lai atrastu to izdevīgāko kredītu, kurš piemērots Jums.

Ja cītīgi sāksiet interesēties par ilgtermiņa kredīta ņemšanas iespējām, tad būsiet pārsteigts, ka tas piedāvājums ir gana liels un līdz ar to, ikviens var atrast sev izdevīgāko variantu. Viens izdevīgs variants ir ilgtermiņa aizdevums internetā. Ko tas nozīmē? Ka obligāti nav jādodas uz izvēlēto kredītkompāniju, jo ir iespēja, ka piesaki savu aizdevumu internetā, mājās pie sava datora un netērē lieki laiku staigājot pa kredītiestādēm, sēžot rindā un gaidot. Piemēram, aizdevējs Bigbank piedāvā aizdevumu bez ķīlas ja esat sasniedzis 20 gadu vecumu, nauda no 200 līdz pat 7000 latiem no 6 līdz 60 mēnešiem (jau esošajiem Bigbank klientiem līdz pat 120 mēnešiem). Bet summas un termiņa nosacījumi mainās, ja kredīts ir pret jūsu ienākumiem, pret nekustamā īpašuma ķīlu vai pret galvojumu. Arī Credot24 aizdevuma summa ir pieejama, ja esat sasniedzis 18 gadu vecumu, aizdevums no 50 līdz 2000 latiem un kredīta atmaksas termiņš ir no 14 dienām līdz 24 mēnešiem.

Šim aizdevumam ir iespējams pieteikties ļoti ērti, ja vien jums ir internets. Lai pieteiktu aizdevumu internetā, ir jāveic reģistrācija un aizdevuma pieteikuma nosūtīšana. Jūs varat pats izvēlēties sev nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu. Pēc tam darbinieks no konkrētās kredītkompānijas sazināsies ar Jums, lai precizētu aizdevuma summu, un arī uzzināsiet vai patēriņa kredīts Jums tiek piešķirts. Pēc veiksmīgas reģistrācijas, piemēram, ja būsiet izvēlējies Credot24, tad Jums būs jāpārskaita reģistrācijas maksa 1 santīms no Jūsu bankas konta uz Credot24 kontu, lai aizdevējs zina Jūsu bankas kontu, uz kuru pārskaitīt kredīta summu. Pēc tam drīz vien varat gaidīt naudu savā kontā. Protams, pirms nosūtīt kredīta pieteikumu, svarīgi ir rūpīgi izlasīt līguma nosacījumus. Atmaksāt kredītu līguma noteiktajā laikā ir ļoti svarīgi. Jums visa informācija būs pieejama arī e-pastā, kredīta atmaksas grafiks un arī jūsu profilā, kuru izveidojāt pieteikuma brīdī. Ja Jūs, negaidītu iemeslu dēļ, nevarat atmaksāt laikā kredītu, varat pieteikt arī kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, bet šai iespējai ir sava noteikta maksa. Esiet atbildīgs!

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantots ilgtermiņa aizdevums:

  • Patēriņa kredīts tiek ņemts, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja nepieciešama nauda lielākam pirkumam;
  • Ja negribas palaist garām akcijas veikalos;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un cienasts.