Kredīts bez darba vietas, ātrs aizdevums bezdarbniekam

Jā, ir tāda lieta, kā kredīts bez darba vietas, ko izsniedz bezdarbniekiem. Šķiet, ka jebkurš kredīta veids sevī ietver to, ka tiek izsniegts uz stingriem nosacījumiem, arī, ja ir darbs. Tomēr, nevar visus kredīta veidus, tā teikt "bāzt vienā maisā", jo nosacījumi ir visdažādākie. Ātrais kredīts tieši atšķiras no citiem kredīta veidiem ar to, ka nosacījumi nav tik ļoti stingri. Izskatās, ka ātrā kredīta aizdevēji nosaka tādus nosacījumus, lai teju jebkurš sabiedrības slānis un visdažādākās sociālās grupas varētu aizņemties ātro kredītu, līdz ar to paplašina iespēju vēl vairāk cilvēkiem aizņemties ātro kredītu. Protams, ātrā kredīta kredītiestādes tiek stingri kontrolētas un gluži bez nosacījumiem jau naudu neaizdod. Nevar teikt, ka ātrā kredīta uzņēmumi ir kā McDonald ātrās ēdināšanas uzņēmums, kur fiksi ieskrien un tikpat ātri izskrien ar savu pasūtījumu, tomēr arī nav kā izsmalcinātākais restorāns, kur tikai maza sabiedrības daļa var iegriezties. Tā pa vidu, varētu salīdzināt ar vienkāršu kafejnīcu, kur lielākā daļa var atļauties paēst. Kādēļ salīdzināts ar ēdināšanu? Pirmā asociācija, jo ēdiens ir ikviena cilvēka svarīga dzīves sastāvdaļa, lai būtu vesels un spēka pilns. Un tāpat arī nauda nosaka vairāk vai mazāk to dzīves kvalitāti, un mūsdienās bez naudas nevar tāpat kā bez ēdiena.

Bet ko darīt tai sabiedrības daļai, kurai nav darba vietas? Protams, pirmā doma – sameklēt darba vietu, taču pateikt vieglāk, nekā izdarīt, bieži vien, jo ne jau aiz prieka ir bezdarbnieks, bet savi iemesli ir tam, ka zaudēts darbs. Varbūt štatu samazināšana, darba vietas bankrots vai cits iemesls, gluži darbinieka neietekmēts, var izraisīt to, ka cilvēks paliek bez darba. Ir jau arī tādi cilvēki, kuri strādā, taču ne oficiāli, līdz ar to nodokļi netiek maksāti un, cilvēks uzrādās kā bezdarbnieks.

Lai arī kāds iemesls, kādēļ nav oficiāla darba vieta, bet gan jau ātrā kredīta kredītiestādes, kuras piedāvā šo piedāvājumu, saprot, tas, ka cilvēkam nav oficiāla darbošanās vieta, ne vienmēr tas nozīmē, ka cilvēkam nav pilnībā nekādu ienākumu. Situācijas ir dažādas bezdarbniekiem un naudu var iegūt ne tikai strādājot algotu darbu, bet naudu var arī saņemt no pabalstiem, vai arī kāds radinieks piešķir mēnesī noteiktu naudas summu, vai arī strādāt neoficiālu daru (ko nedrīkst). Līdz ar to nevar teikt, ka ikviens bezdarbnieks ir ar pilnībā tukšu maku. Situācijas, protams, ir dažādas, bet, lai aizņemtos ātro kredītu, ja nav darba vieta, tad arī attiecīgi jāizvēlas šāds aizdevējs, kurš nosacījumos nenosaka, ka aizdod tikai personām ar darba vietu. Jā, tiešām Latvijā ir vairāk, kā pieci ātrā kredīta izsniedzēji, kuri piedāvā ātro kredītu bez darbavietas.

Šķiet, ka muļķīgi būtu aizņemties ātro kredītu, ja nav darbs, ja absolūti nav ienākumu, jo jāatceras, ka nauda pašam būs arī jāatmaksā. Cita lieta, ja vienojas ar ģimenes locekli, ka aizņemsies kredītu ģimenes bezdarbnieks, bet naudu piešķirs atmaksāšanai tas, kuram ir darba vieta. Bet, ja nav nekādas vienošanās un, ja nav ienākumu, tad šāds aizdevums nav risinājums, jo tādā veidā var iekulties vēl lielākās nepatikšanās – sabojāt kredītvēsturi, var tikt uzsākts parāda piedziņas process, kura rezultātā, var tikt sasniegta ļoti liela summa, kuru tik un tā, būs pašam jāatmaksā. Tādēļ pašam jābūt saprātīgam un nevajag aizņemties, ja nav citu ienākumu, kuri garantē savlaicīgu kredīta atmaksu. Uz šo ir jāskatās gluži kā uz darba laiku, kurā tiek izsniegti aizdevumi, piemēram, ja jūs zināt, ka kredīts vēlu vakarā un nakts stundās nav pieejams, tad jūs to nemaz nemeklējat.

Aizdevums bez darba vietas var būt arī kā viena no pievilināšanas ēsmām, lai tikai aizņemtos ātro kredītu pēc iespējas vairāk cilvēku. Žēl to cilvēku, kuri aizņemas neapdomīgi un ieslīgst vēl lielākos parādos, bet varbūt būs mācība. Bet tiem, kuriem ir ienākumi, taču nav oficiāla darba vieta, aizdevums var būt kādā situācijā glābiņš, kad nauda vajadzīga ātri. Patiešām, kredīts bez darba ir ātrs, jo pieteikt to var mājās, tikai vajag interneta pieslēgumu, tāpat arī vajag mobilo telefonu un bankas kontu. Ja tas viss ir, tad jau var vēlreiz apdomāt ātrā kredīta nepieciešamību un, ja tas tiešām nepieciešams, tad izvēlēties aizdevēju, kuram ir ātrais aizņēmums bez oficiāliem ienākumiem. Aizdevēju vajag izvēlēties apdomīgi, salīdzināt vairākus aizdevējus. Kredīta pieteikšana ir vienkāršs process, tik pašam jālasa, jāseko informācijai pa soļiem un, drīz vien naudu var saņemt savā kontā. Pirmo kredītu, ja nav darbs, var iegūt nelielā summā, līdz 200 latiem.

Tas, ka aizņemas ātro kredītu, nav slikti, jo nauda tiešām kādā brīdī var būt ļoti vajadzīga neplānotiem tēriņiem un, tad aizdevums bez nodrbinātības var būt labs risinājums. Slikti, ja naudu aizņemas neapdomīgi, neizvērtējot savas iespējas atmaksāt ātro kredītu.

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti:

  • Ātrie kredīti tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*