Privātuma politika

Mājas lapa MANSOLIMPIETIS.LV rūpējas un aizsargā katra lapas apmeklētāja privātumu un drošību. Šī privātuma politika sastādīta, lai vietnes apmeklētāji iepazītos ar informāciju par to, kāda informācija tiek saglabāta un apstrādāta par lapas apmeklētājiem, kādas ir apmeklētāju tiesības un atbildība. Ikviens vietnes apmeklētājs var būt pārliecināts par savu datu drošību – ievāktā informācija netiks izpausta trešajām pusēm, ja vien šī informācija netiks pieprasīta no varas iestāžu puses saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

 • Informācija, kas tiek iegūta par katru lapas apmeklētāju, tiek ievākta, saglabāta un apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

 • Lietotāju privātā informācija trešajām personām tiek nodota tikai likumā noteiktajos gadījumos, piemēram, aizdomās par krāpnieciskām darbībām.

 • Par katru lapas apmeklētāju tās apmeklēšanas laikā tiek saglabāta sekojoša tehniskā informācija – izmantotā operētājsistēma, pārlūka versija, domēna nosaukums, lietotāja IP adrese un mājas lapa, no kuras apmeklētājs ir nonācis šajā vietnē.

 • Visa informācija, kas tiek iegūta par vietnes apmeklētājiem, tiek izmantota administrācijas vajadzībām, kas ļauj analizēt apmeklētību, lietotāju vajadzības, uzlabojot mājas lapas satura kvalitāti un tehnisko drošību.

 • Lietotāju IP adresēm mājas lapas administrācijai nav iespējams piekļūt, tāpēc ikviens lapas apmeklētājs var būt drošs, ka mums nav iespēja identificēt konkrētu apmeklētāju. Informācija par apmeklētāju IP adresēm glabājas serveros, kuru pakalpojumus mēs izmantojam.

 • Lai šī vietne darbotos pilnvērtīgi, lietotājam ir jābūt aktivizētai “cookies” jeb sīkdatņu lietošanai. Pretējā gadījumā šī vietne var darboties ar traucējumiem.

 • Lapas administrācija izmanto programmu Google Analytics, kas strādā, izmantojot sīkdatnes. Šī programma ļauj veikt saglabātās informācijas analīzi – par lapas apmeklētību, meklēto informāciju ilgākā laika posmā. Tas ļauj lapas administrācijai uzlabot mājas lapas saturu atbilstoši apmeklētāju vēlmēm.

 • Mūsu vietnē ar saišu un reklāmu palīdzību ir iespējams nonākt trešo pušu mājas lapās. Brīdī, kad lietotājs nonāk trešo personu vietnē, mēs pārstājam nest atbildību par tās lapas saturu, atspoguļoto informāciju un personas datu aizsardzību.

 • Katrs lapas apmeklētājs, lietojot šo vietni, automātiski piekrīt šīs mājas lapas privātuma politikai. Ja lietotājam ir pretenzijas pret aprakstītajiem noteikumiem un tas nepiekrīt privātuma politikai, šī vietne ir nekavējoties jāpamet.

 • Katram MANSOLIMPIETIS.LV lapas apmeklētājam ir tiesības sazināties ar šīs vietnes administrāciju, lai sniegtu ieteikumus lapas uzlabošanai, aizrādītu par neatbilstošu saturu, norādītu uz kļūdām vai nepilnībām.

 • Mums ir tiesības veikt grozījumus un papildinājumus privātuma politikā. Koriģētā privātuma politikas redakcija stājas spēkā brīdī, kad tā tiek publicēta šajā mājas lapā.